
35 M Ft
230 263 Ft /m2
152 m2
5
742 m2
Demecseren eladó egy 152 m²-es, kétszintes családi ház, 742 m²-es, összközműves, rendezett telken, aszfaltos utcában.
A ház 1989-ben épült, a tetőt cserép fedi.
A földszinten egy tágas nappali étkezővel, szoba, konyha, kamra, WC, kazánház, lépcsőház és garázs található. Az emeleten három szoba, kádas fürdőszoba és közlekedő került kialakításra.
Fűtéséről gázkazán gondoskodik radiátorokkal, a melegvizet pedig egy éjszakai áramról működő villanybojler biztosítja. A házhoz vegyestüzelésű kazán is tartozik. 2006-ban teljes belső felújításon esett át.
A telken egy 40 m²-es melléképület is található, mely tároló helyiségeket kínál.
A kertben fúrt kút segíti az öntözést.
Az ingatlan tehermentes, és első tulajdonosaitól eladó!
A környék infrastruktúrája kiváló: bevásárlási lehetőség (7 perc sétára), általános iskola, Tündérkert Óvoda és a vasútállomás is mindössze 6 perc sétával elérhető.
Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll rendelkezésre az eladók és a vevők számára! A vásárláshoz CSOK Plusz, babaváró támogatás, valamint kedvezményes hitelkonstrukciók elérhetőek. Szükség esetén megbízható ügyvéd is rendelkezésre áll az adásvételi szerződés megkötéséhez és a további ügyintézéshez.
Amennyiben a hirdetésem felkeltette az érdeklődését, várom megtisztelő hívását.
******** Ft
Amennyiben a hírdetésem felkeltette az érdekődését,várom megtisztelő hívást.
Érd: Telefon/Viber/ WhatsApp: *************
Referencia szám: M296317-LP
Figyelmeztetés!
A lakpont.com semmiféle felelősséget nem vállal az oldalon megjelent hirdetések tartalmáért, illetve a hirdetésekhez feltöltött képekért! Kérjük keresse a hirdetés feladóját a pontos és részletes információkért.hirdetés
Hirdető:
Nyíregyháza Dózsa György út 32-34 - OTP Ingatlanpont Iroda
hirdetés
hirdetés
Dankó Enikő
Üzenetem elküldésével elfogadom a lakpont.com
Általános Szolgáltatási Feltételeit
© 2017 lakpont.com
Minden jog fenntartva
Üzemelteti: infonet.hu [ ingatlanapp.com ]